Pohár České Kanady 2011

V sobotu dne 21. května 2011 od 16.00 hodin měl odstartovat první štafetový závod na okruhu 1.800 metrů pod Landštejnem. Krásný den, postupně se sjelo 48 účastníků ze všech koutů republiky, od Prahy, Brna, Olomouce i z místního regionu. Fotografie byly pořízeny z přípravy a rozjížděk, .....bohužel si fotograf odskočil na teplý párek a organizátoři před hrozícím deštěm v ten moment posunuli start o 30 min. dříve, takže když se vrátil, stačil již jenom zachytit dojíždějící promočené účastníky, .......ale i tak to bylo krásné..............

16 štafet (48  účastníků),  muži, ženy, děti, rodiny, .........prostě každý kdo přišel a chtěl si zkusit in-linovou trať pod Landštejnem. Každý člen štafety projel úsek 1 800m. Poslední závodníci však už dojížděli v dešti, nikdo však nevzdal a některým se i déšť zalíbil natolik, že si dali deštivou trasu ještě jednou, .........mezi kapkami deště.

 Putovní Pohár České Kanady získala štafeta ze Slavonic, Vítězslava Benešová, Jiří Beneš a Vítězslava Krmníčková. Druhé místo obsadila štafeta z Olomouce - Jiří Vysloužil, Jakub Dusík, Julie Koudelová a třetí místo získala štafeta z Chrástu - Kateřina Kneiblová, Eva Kovaříková a Viktor Kačer. Ceny a medaile předával starosta Starého Města Marián Khandl a také si hned s radostí Pohár převzal do roční úschovy.

1. ročník poháru České Kanady v inline bruslení